HAKKIMIZDA
Şirket Profili
1993 yılından 2008 yılına kadar SANTES SOĞUTMA ünvanı altında faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılından itibaren BUZKAR SOĞUTMA ünvanı ile ticari hayatına devam etmiştir.

Ankara Siteler'de faaliyet gösteren firmamız, soğutma sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Bu kapsamda market dolapları, pastane dolapları, restaurant dolapları, kuruyemiş dolapları, fastfood dolapları, ekmek dolapları ve endüstriyel mutfak dolapları imalat ve satışı yapmaktayız.

Firmamız kaliteden ödün vermeden kurumsallaşma yolunda olup BUZKAR SOĞUTMA adı ile markasını tescil ettirmiştir. CE Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001 Belgelerimizle de kalitemizi tescil ettirerek çalışmalarımızı kalite standartlarına uygun şekilde sürdürmekteyiz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı işlerinde yerinde birebir müşteri diyalogu ile en doğru çözümleri üretmektedir. "Önce Kalite" prensibi ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunmaktayız.

Pastane dolapları ağırlıklı olmak üzere tüm endüstriyel mutfak dolabı ihtiyaçlarınızda geniş seçeneklerle hizmet veriyor, ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek güvenilir ürünlerle optimum çözümler sunuyoruz.

Hedefimiz kaliteden ödün vermeden her geçen gün daha çok kişi ve kuruluşa ulaşarak uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam etmektir.

  • Kaliteden ödün vermeden güvenilir, estetik ve kullanışlı ürünler sunmak
  • Müşterilerimizle sürekli diyalog halinde olarak talepleri en doğru şekilde karşılamak
  • Siparişlerinizi zamanında teslim etmek, planlı çalışmaya önem vermek

Vizyonumuz
  • Deneyimli kadromuz, modern teknik donanımımızla üstün hizmet sunmak
  • Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi çözümler üretmek
  • Markamızı sektörde lider marka haline getirme hedefi ile çalışmak

Misyonumuz